Brendan Fehr

Brendan Jacob Joel Fehr

6,9
1 264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brendan Fehr

ostatnio mialam okazje obejrzec najnowszy film naszego brendana pt biker boyz i powiem szczerze ze bardzo mi sie spodobal. pokazuje srodowisko grup scigajacych sie na scigaczach i legalnie i nielegalnie, glownie ciemnoskore towarzystwo. ale znalazlo sie tez miejsce dla brendana:)zagral jak zwykle bardzo dobrze. biker boyz to opowiesc nie tylko o checi zwyciestwa za wszelka cene film pokazuje rowniez realia zycia tamtych ludzi zarowno smutki rozczarowania jak i radosci. film warto obejrzec chociazby dla samych pokazow kaskaderskich na motorach. milosnicy motorow - obejrzcie koniecznie:)

MAJANDRA

Dokładnie! Mi też się podobał. Sceny popisowe super, a najlepsze jest to że Brendan prawi wszystkie sceny kaskaderskie zagrał sam:)

Peyton_2

z tego co wiem to brendan uwielbia jazde na motorze i idzie mu to calkiem dobrze:)ale nie wiem na 100% czy faktycznie te wszystkie kaskaderskie sceny gral sam. trdno powiedziec. jesli tak to wielbie go jeszcze bardziej:):):)

MAJANDRA

Nie wszystkie a prawie wszystkie. Gdyż niektóre są udoskonalone komputerowo, np. ta w której Brendan jadąc podnosi się na rękach.
W rzeczywistości by się nie utrzymał. Oglądałam program temu poświęcony i tam o tym mówili:)

Peyton_2

Szczerze powiedziawszy, to nie widziałam żadnego filmu z udziałem Brendana (nie licząc 'Roswell' oczywiście) :( mam jednak nadzieję, że uda mi się to nadrobić...

shiri7

Życzę szczęścia, ale powiem ci że "Straceni" (moim zdaniem) są lepsi:) Ale Biker Boyz też niczego sobie:D

MAJANDRA

Miałam przyjemnośc oglądac ten film kilka godzin temu.Biker Boyz to tacy Szycy i wściekli tyle,że na motorach a że akurat lubie filmy o wyścigach to ten mi się spodobał-chcoiaż mogłabym ponarzekać na mało dynamiczną muzyke podczas wyścigów,ale to jest rozmow ana inny temat.Brendan grał w tym filmie drugo planowa rolę,wiec ogólnie trudno ocenić czy faktycznie tak dobrze wypadł,jednakze podobał mi sie ten naturalny styl w jakim utrzymana byla jego gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones