Brendan Fehr

Brendan Jacob Joel Fehr

6,9
1 265 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brendan Fehr

poprawka brendan juz dawno nie spotyka sie z majandra delfino!!!szkoda bo byla z nich dobrana para.....tak samo uuwielbiam brendana jak i majandre dlatego tym bardziej zaluje ze juz nie sa razem. ale nigdy nie wiadomo...mam nadziee ze stworza 4 serie "roswell" i los wtedy znow polaczy brend i maje....a jak nie na planie roswell to gdzies inndziej byleby znowu byli razem. takie jest moje zyczenie...

MAJANDRA

Jeśli się rozstali, to widocznie mieli ku temu powód.Ja również bardzo lubię Brendana i Majandrę, ale wybieranie im partnerów to przecież nie nasze zadanie :) Odnośnie 4 sezonu 'Roswell'- nie liczyła bym na to, jednak krążą plotki, że ma powstać film kinowy...

shiri7

... oczywiście na podstawie serialu i z tymi samymi aktorami :P

shiri7

nie slyszalam o tej plotce co do wersji kinowej...byloby wrecz bosko gdyby zagrali ci sami aktorzy a film ten mozna byloby zobaczyc w polskich kinach....tylko ze oni sa juz kilka lat starsi niz wtedy gdy krecono serial...ale nie szkodzi najwazsziejsze ze moznabyloby ogladac te same twarze:)juz tak przez nas lubiane. pozdawiam

MAJANDRA

Tak przez nas lubiane?! Chyba kochane! ;] Widziałam na zdjęciach, jak Brendan się zmieniał... Ponieważ lubię długowłosych, to najbardziej podobała m i się jego "roswellowa" wersja ;] Macie może jakieś ciekawe zdjęcia długowłosego (w ostateczności średniowłosego) Brendana? =] Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones