PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 525
ocen
7,3 10 1 30525
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

?

ocenił(a) serial na 10

bd 4 sezon roswell ?

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

Myślę,ze czwartego sezonu serialu ie będzie ,
ale kto to wie .;D Moim zdniem mogliby nakręcic jeszzce jeden sezon.;)

ocenił(a) serial na 8
Paranoicznie_mi

Też bym się nie obraziła jakby nakręcili... ^^

ocenił(a) serial na 10
oluska5

4 sezonu chyba nie bd bo tak pisze na większości forach ale fani wymyślili sobie dalszy ciąg wydarzeń, tu macie link :
http://www.swiatroswell.friko.pl/4.4.htm

klaudia123_filmweb

4 sezon po ponad 10 latach? raczej nie;)

toporminator

Jak znam USA to by się pokusili tyle, że z innymi odtwórcami tych samych ról, ble! Skoro potrafią wrócić do tak już wyświechtanego tematu "Nieśmiertelnego" to czemu nie! :(

777temida

Jednak bym tego tak nie spłaszczał - Nieśmiertelny to film, a remake'i filmów są nader powszechne. Widział ktoś jednak serial który byłby kontynuowany po tylu latach? To się nie sprzeda

toporminator

Ja widziałam parę takich seriali i u nas były np. Alternatywy a z USA to najświeższy przykład :) -Dallas. Tak więc czasem się to zdarza inna sprawą jest to czy by taka nowa odsłona miała wzięcie, trudno stwierdzić, z pewnością fani tego serialu by byli zainteresowani i by oglądali ale gdyby fabuła lub inne rzeczy nie miały za bardzo wspólnego z tym co lubili, kontynuacja by za bardzo odbiegała od tego to pewnie by serial porzucili po paru odcinkach, wszystko zależy w gruncie rzeczy od producentów, reżysera no i przede wszystkim scenarzysty, ale moim zdaniem mogło by się udać. Teraz w serialu mogłoby być więcej efektów specjalnych a fabuła mogłaby np. kręcić się wokół ratowania planety Maxa, jego syn mógłby z nim walczyć, pojawiłaby się jakaś nowa organizacja walcząca z obcymi a ci "sobowtóry" królewskiej czwórki by z nią współpracowali...dużo jest możliwości.

toporminator

Dr. Who :D

klaudia123_filmweb

Serial skończył się lata temu a ty chcesz nowy sezon ???
Litości

Danio31b

co w tym dziwnego? znam kilka przykładów seriali które powróciły po latach. Nie ma w tym nic żałosnego. Osobiście z chęcią obejrzałabym 4 sezon ..

headlong

Ja też, a jak nie mają na to pomysłu to niech się ze mną skontaktują...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones