PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 525
ocen
7,3 10 1 30525
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

A może by tak napisać do tv Polsat (bo oni już to emitowali) żeby puścili jescze raz wszystkie odcinki?Kto jest za?;)

ocenił(a) serial na 10
julia14forme

nic to nie da ponieważ repertuar przewidziany dla polsatu na najbliższe conajmniej 1.5 roku nie przewiduje emisji roswell :( kurcze ja to pamietam jak roswell lecial w TV to chyba zaczynalem szkole srednia :) a od tego czasu nie bylo a juz magistra pisze :/ jedynie co pozostaaje to wracanie do ulubionego serialu ktory ma sie na plytkach :) jedyny plus tego wszystkiego, ale mimo tego chetnie podpisze sie pod karzda petycja a podpisywalem sie chyba juz pod wszystkimi i nic :(

ocenił(a) serial na 10
falla_x

Petycja została już napisana i wysłana do Polsatu.Nie ma żadnej odpowiedzi.
Jestem chyba ten sam rocznik co ty fallaX.Roswell puszczano jeszcze ze 2 razy po skończeniu 3 sezonów.

ocenił(a) serial na 10
julia14forme

kurde mogliby to puszczać chciaż na polsacie2 bo wiadomo ze i tak nic tam ciekawego nie leci!

ZabaMonika

Raczej niemozliwe zebyscie zaczynali ogladac ten serial na poczatku szkoly sredniej, a teraz piszecie prace magisterska bo to wychodzi 9 lat wstecz, czyli 1998, w US serial mial premier w '99, a u nas z tego co ja pamietam pojawil sie jakos 2000/2001.

ocenił(a) serial na 10
Happily_ever_after

no moze i masz racje moze to byla koncowka szkoly sredniej a nie paczatek :P ale napewno w szkole sredniej :)

falla_x

To niemożliwe.. chociaż bardzo chiałabym żeby puścili.. bardzo lubiłam ten serial.... :) i chcetnie obejrzała bym go jeszcze raz!

julia14forme

Kocham Roswell... moze da rade cos zrobic w tym kierunku:)????

użytkownik usunięty
buniak111

Nie przepadam za ściąganiem filmów/seriali z internetu ale denerwuje mnie fakt, że w Polsce nie da się kupić kultowych bądź popularnych seriali w sklepie. Włączając w to Twin Peaks oraz Roswell...
Gdy nie można czegoś dostać albo obejrzeć w TV to nie ma innego wyjścia niż ściągnąć z internetu.
Bardzo bym chciał oglądnąć Roswell jeszcze raz. Wierzę w Polsat (wierzę w cuda xD)... nawet może być Zdrowie i Uroda byle było Roswell ;)

te debilne produkcje typu pensjonat pod roza czy adam i ewa to ze sto razy powtarzali

użytkownik usunięty
Happily_ever_after

Taa...no niestety taka polityka polsatu, czasem im życzę żeby TVN im dowalił ;)
A tak serio to ja na same zapowiedzi pensjonatu patrzeć nie mogłem a potem jak widziałem, że ktoś ogląda to łapałem się za łeb. Adama i Ewę przemilczę bo tu żal słów.

julia14forme

Napisałam maila do Polsatu z pytaniem o ponowną emisję 'Roswell'. Jak na razie nie dostałam odpowiedzi. Jak dostanę to dam znać ;)
Jednak wątpię w Polsat, więc zaczęłam ściągać odcinki z Internetu. Jestem przy 9 odcinku pierwszego sezonu, jeszcze 52. Ale mnie to nie zniechęca ;)

użytkownik usunięty
Korneliaaa

Niestety w Polsce nie ma innego wyjścia niż ściąganie z neta tego serialu;/ Polecam patrzeć na isfree.tv , tam się zarejestruj i poszukaj "informacji" o roswell. Ja mam odcinki na dvd ale z zagranicy wziąłem, w Polsce niema albo na allegro za 400zł.

Ja nie naleze do osob cierpliwych, wiec nie chce mi sie sciagac przez P2P, dlatego polecam stronke http://www.tv-links.co.uk/listings/1 :) Mozna powspominac i nacieszyc oczy :D Nie do wszystkich seriali sa wszystkie odcinki, ale to i tak duzo. Tak wiec zycze milego ogladania

ocenił(a) serial na 10
evangeline_2

Polecam http://showtv.pl/. Wchodzimy na forum i stamtąd pobieramy roswell na dysk. Ja dzięki temu mam 3 sezony, a jest to bezpieczne bo nie pobieramy z emula, torrneta tylko z serwera jak normalne pliki.

MaX_33

No dobra zarejestrowałam się na tym całym showtv, ale nie mam bladego pojęcia jak to ściągnąć. Może jestem tępa, ale jeśli możesz to proszę o instrukcję obsługi (jestem tylko blondynką :P).

ocenił(a) serial na 10
evangeline_2

Po zalogowaniu na forum wchodzisz do działu pobieralnia, szuklasz tam roswell i tam masz linki do odcinków do pobrnaia

MaX_33

Dziękuję bardzo :)(również za wyrozumiałość ;D)

ocenił(a) serial na 9
evangeline_2

No! Nie wierzyliście w Polsat?:D No to się teraz zdziwicie:D od poniedziałku do piątku koło godz 14.00 (nie pamiętam dokładnie) jest emitowany serial od pierwszego odcinka:D niestety... dla mnie to trochę za wcześnie i nie zdążam na niego przyjść...

ocenił(a) serial na 10
grzesio_c

wszystkie sezony sa na videomaniaku.

ocenił(a) serial na 7
julia14forme

można ściągnąć z chomika po polsku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones