PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 525
ocen
7,3 10 1 30525
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

New Soundtrack

ocenił(a) serial na 9

Witam wszystkich.
Wczoraj telewizja FOX wyemitowała ostatni odcinek pierwszego sezonu. Dla mnie po prostu coś niesamowitego, a dzisiaj startują z sezonem drugim.
Znalazłem nowy soundtrack, który zawiera piosenki użyte podczas pierwszego sezonu i muszę powiedzieć, że jest znacznie lepszy od tego oryginalnego. Dołączam link:
http://www.filesonic.com/file/803046624/RS_2011.rar

Pozdrawiam

Sawyer_5

Mi Roswell troche przypomina Zmierzch ? Ale zdecydowanie wole Roswell no i jak juz wyzej zostalo napisane dzis drugi sezon sie rozpoczal

ocenił(a) serial na 9
agus850

Drugi sezon zaczął się naprawdę z grubej rury i pewnie będzie nawet lepszy od pierwszego. Co do Twilight, jest trochę podobny, bo fabularnie tak samo się zaczynał. Szkolne życie nastolatków, tajemnica pewnej grupy ludzi no i zdarzenie, które wszystko zmienia. Kolejne cześci Twilight niestety coraz słabsze.

ocenił(a) serial na 8
Sawyer_5

O fajnie macie. Jeszcze tyle odcinków przed wami ;P
Ja obejrzałam już wszyściutkie :D

Vikiii

Tak niestety Twilight coraz slabszy ale Roswell nie zawiedzie :) Tylko szybko sie konczy:( Mysle, ze poczujemy niedosyt gdy nadejdzie koniec trzeciego sezonu ale dopiero drugi przed nami wiec nie martwmy sie na zapas!

agus850

Tak niestety Twilight coraz slabszy ale Roswell nie zawiedzie :) Tylko szybko sie konczy:( Mysle, ze poczujemy niedosyt gdy nadejdzie koniec trzeciego sezonu ale dopiero drugi przed nami wiec nie martwmy sie na zapas!

ocenił(a) serial na 9
agus850

Z jednej strony dobrze, bo odcinki puszczane sa codziennie, a z drugiej idzie to bardzo szybko. Nie wiem jak wy, ja teraz w kolko slucham tego soundtracku z pierwszego sezonu, zobaczymy czy bedzie tez z drugiego.

ocenił(a) serial na 8
Sawyer_5

Prawdziwi fani co.? :P
Ja obejrzałam wszystko w wakacje :D Czyli troche czasyu już minęło ;)
Najbardziej w tym serialu uwielbiałam Marię i Michela : *

Vikiii

Sawyer_5 zaraziles mnie tym sountruckiem z pierwszego sezonu towarzyszyl mi dzis przez caly dzien :) Jest niesamowity ...

ocenił(a) serial na 9
agus850

Vikiii, sposrod wszystkich bohaterow najbardziej lubie Michaela, tylko po co zmienil uczesanie w drugim sezonie...
Agus850, te piosenki caly czas za mna chodza, chyba powoli zaczynam wariowac. Z kolei ten oficjalny soundtrack, to moim zdaniem jakies nieporozumienie.
Nie sadzilem, ze ten serial tak mnie wciagnie, brakuje jedynie jakichs fanowskich stron czy tez for, wszystko wygaslo, a na pewno mozna bylo poznac ciekawych ludzi.

ocenił(a) serial na 8
Sawyer_5

Może wciągną cię pamiętniki wampirów co.? ;P
My tam codziennie na forum piszemy o tym serialu ;D
Dużo ludzi jest tam online ;) Pamiętniki wampirów są co tydzień w internecie.Przed nami jeszcze dużo sezonów więc fajnie :D.Polecam.
Ja uwielbiałam Michaela ( ale fakt że w 2 senonie miał beznadziejną fryzurę ) ;P. Teraz uwielbiam Damona w Pamiętnikach. Ty też byś go polubił ;P

ocenił(a) serial na 8
Vikiii

zgadzam się z Vikiii pamiętniki są super a Damon to super ciacho

ocenił(a) serial na 8
elinternado

kto temu zaprzeczy musi być ślepy :D

ocenił(a) serial na 9
Vikiii

Najpierw muszę dokończyć Roswell, czyli potrwa to mniej więcej jeszcze miesiąc, a dopiero później może spróbuje Pamiętnik Vampirów. Chociaż powiem szczerze, że jakoś nie ciągnie mnie do tej tematyki, ale w sumie jak się nie zobaczy kilku odcinków, to za dużo powiedzieć nie można.

Sawyer_5

To mowicie , ze po emisji Roswell Pamietniki wampirow... hmm mnie tez jakos nie przekonuje ta tematyka... no ale moze sie skusze.Ale co jak co jeszcze conajmniej miesiac Roswell przed nami.

ocenił(a) serial na 8
Sawyer_5

Jak obejrzałam pierwsze 5 to było nawet ok , dopiero później je pokochałam :D
Oczywiście z tobą może być inaczej. Po prostu mówię, ze mnie osobiście bardzo się podobają ; )
Mniej więcej rok temu skończyłam oglądać Roswell i Life Unexpacted. w tym 2 nie ma żadnych sił nadprzyrodzonych itd ale za to jest bardzo miły klimat i miło się ogląda.Również polecam ;)
Mam nadzieję że choć trochę pomogłam ; )

Vikiii

Vikiii nie wiesz czy jest gdzies w tv emitowany Life Unexpacted? Czytalam recenzje i chetnie bym go obejrzala :)

ocenił(a) serial na 8
agus850

Wiem że puszczają teraz 1 sezon na AXN ;)

ocenił(a) serial na 8
Vikiii

A w razie czego tutaj masz link ze wszystkimi odcinkami ;)
http://www.seans-online.pl/nieoczekiwana-szansa--life-unexpected.html
Myślę że będziesz tak jak ja mile zaskoczona tym serialem ;)
Polecam się na przyszłość ;)

Vikiii

Dziekuje serdecznie :) Napewno obejrze :)

agus850

Sprawdzalam na AXN i nie moge znalezc :( Zostaje online :)

ocenił(a) serial na 8
agus850

hmm możesz jeszcze poszukać pod' druga szansa'. Niektórzy tak to tłumaczą ;)

ocenił(a) serial na 9
agus850

No tak, w Life Unexpected gra Shiri, może być ciekawe. Przeglądałem późniejsze filmy bohaterów Roswell i muszę powiedzieć, że tylko Katherine (Isabel) zrobiła jakąś ciekawą filmową karierę i Emillie (Tess) między innymi za świetny serial Lost. Poza tym kolejny dowód, że aktorzy z małego ekranu często zostają na małym ekranie.

Sawyer_5

heh male Duze Roswell :P

ocenił(a) serial na 9
Sawyer_5

Oficjalnie zapuszczam włosy na Michael'a z pierwszego sezonu, świetna fryzura. Natomiast drugi sezon trwa, a ja wczoraj skusiłem się na film Forsaken z Michaelem w roli głównej i polką Isabelą Miko. Pierwszy raz słyszę o takiej osobie, ale ogólnie film na (6/10)

ocenił(a) serial na 8
Sawyer_5

Tez nie kojarzę. O.! Będziesz miał takie włoski .? super ;)

Vikiii

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones