PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 525
ocen
7,3 10 1 30525
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

Czy jest tu ktoś kto naprawde zna sie na muzyce z serialu roswell.....??...przeszukałem ze 100 stron w poszukiwaniu dwóch utworów...ale sęk w tym ze zaden z utworów podanych na waszej i reszcie stron to nie jest rzeczyistym utwórem jaki leci w serialu.....sciągłem piosenke niby z 8 odcinka gdy alex po zdemaskowaniu topolsky mówi do liz ze jesli niewyjawi mu prawdy to ten odejdzie(ta pisenka to niby Ginny Owens - If You Want Me To)..ale gdsy ją sciągam i puszczam to to jest całkiem inna nuta niz w serialu...wiem bo mam serial na komputerze....i to samo z druga piosenką z 21 odcinka gdy alex zostaje toturowany wrzucany do wanny itp...ta piosenka to niby remy zero-yellow light...wiec zna sie tu ktoś kto mógłby mi podac rzeczywiste nazwy utorów puszczanych w serialu????z góry na

ocenił(a) serial na 8
stomp12

też miałam ten problem,szukałam wykonawcy i utworu a potem okazywało się to coś innego,niedawno zauważyłam że są różne podkłady muzyczne,w wersji która kiedyś leciała na polsacie i inna którą obecnie mam na płytkach w tym samym ujęciu są 2 różne piosenki,
nie pamiętam w tej chwili tych o które pytasz ale sprawdzę i jak będę wiedziała to dam znać,pozdr*

fenix

Ok dzieki...byłbym baaaaaaaaaaaaardzo wdzięczny.....trzymaj sie...

stomp12

Siemano tutaj podam stronke Tobie w menu znajdziesz wszystkie piosenki z wersji dvd a takze telewizyjnej oraz z opisem w której scenie leciała.

http://www.geocities.com/roswell_nl/

Jemiel

Słuchajcie mam pytanko....poszukuje dwóch piosenek ale nigdzie niemoge ich ściągnąc...;/..mianowicie..
Wurkt - foreskin
Weaklazyliar - the story of my life
Jesli miałby ktoś choc jedną z tych piosenek dajcie znać tutaj...

stomp12

Witam,
Zespół Wurkt jest na MySpace. Akurat jest tam piosenka, o którą Ci chodzi.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
molko_2

Nie jestem często na tej stronie bo więcej informacji można zdobyć na forach poświęconym serialom. Do wszystkich którzy nie wiedzą o co chodzi z piosenkami z Roswell : Gdy nakręcono serial przez studio WB i puszczano go w TV były określone piosenki które najczęściej znajdujecie na tych stronach gdzie są podane piosenki do każdego z odcinków.WB nie chciało wydać Roswell na dvd więc wydano go przez studio 20th fox ale prawa do niektórych piosenek miało tylko WB wiec zmieniono je na inne.W sieci jest wersja dvd wiec są inne piosenki. Ja osobiście wolę te z wersji tv, bo kojarzą mi się od razu ze scenami z Roswell. Piosenki z wersji dvd są trudne do zdobycia, i tylko część z nich można znaleźć w sieci.

ocenił(a) serial na 6
Sorina

Chciałam podać link do strony, na której są naprawdę bardzo szczegółowo wypisane wszystkie utwory wykorzystane zarówno w wersji TV jak i DVD, jednak widzę teraz, że ta strona już wygasła... Mam nadzieję jednak, że gdzieś zapisałam to na dysku, więc jak tylko znajdę, to udostępnię cały spis, bo też kilka lat temu szukałam tego z uporem maniaka, więc doskonale Was rozumiem:)

ocenił(a) serial na 10
stomp12

w razie czego mam wszystkie utwory z 3 sezonow. Znalazłem kiedyś paczkę z każdym utworem jaki był grany w serialu. Bardzo łatwo jest to znaleźć..

ocenił(a) serial na 10
stomp12

Jeśli chodzi Ci o ten moment z 21 odcinka, kiedy Max (nie Alex;) ) jest torturowany, to leci wtedy Nothing box zespołu Hypnogaja ;)

ocenił(a) serial na 8
stomp12

polecam : http://tvshowmusic.com/
muzyka z seriali, nie tylko z roswell.
a do roswell dokładny link : http://tvshowmusic.com/shows/roswell.html

Serialowa

A ja mam błaganie o coś innego. Od wielu lat poszukuję utworu z ostatniego odcinka 3 sezonu, który leci gdy Max oświadcza się Liz. To tylko muzyka w tle ale na pewno wszyscy co oglądali Roswell go znają na pamięć bo zawsze w takich wzruszających momentach się pojawia.

Serialowa

Na tym linku jest muzyka z wersji dvd więc podejrzewam, że większości nie będzie to odpowiadać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones