PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 525
ocen
7,3 10 1 30525
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

nudy.....

ocenił(a) serial na 5

straszne nudziarstwo,spodziewałam się czegoś lepszego......:(

Selma

Zadne Nudy
Hmm jak mozna powiedziec nudy. Nudy powie osoba nie lubiaca fantastyki. Mnie net seria sie podoba i nawet przymierzam sie do obejrzenia serii 3 sciagnietej z sieci heheh nie moge sie doczekac i zobaczyc co sie dzieje dalej <<jupi>>

ocenił(a) serial na 5
Remington_Steele

"Kontakt"
to jest coś..a to...ale ogladaj sobie,czy ja ci bronie?;)))

Selma

Nikt nie broni :)
No nie tak tylko napisalem. ALe niech sprobuje ktos mi zabronic heheh. Wciaga taki serial czasem hehe

Selma

...
Zgadzam się, że nudy. Kiepski serial młodzieżowy z typową dla nich cklwiością i wzruszeniowością, na dodatek wpisany w prześmiesznie naiwny wątek o UFO (proponowałbym zmianę tytułu na Beverly Hills: UFO albo Dawson's Creek: UFO, a oglądalność od razu wzrośnie) I to ma być fantastyka? Ale w końcu każdy ma prawo do tandety.

ocenił(a) serial na 10
Selma

mam pytanie
Piszesz że Roswell to nudziarstwo, a przepraszam Cię ile oglądałaś odcinków? bo wszystkie i dużo innych ludzi też, gdybyś obejrzała powiedzmy kilka odcinków pierwszej serii - czyli najważnejszej bo wtedy wiadomo o co chodzi to tez byś się wciągła gwarantuję Ci to :))pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Selma

3 sezon
Uważam, że osoby które oceniają serial jako nudny robią to chyba pochopnie. Szczególnie 3 sezon Roswell dostarczy dużo zmian i różnorodności i jakby nie patrzeć na to wiele osób przyciągnęły te zmiany.

To bardzo smutne, że twórcy tak wspaniałego serialu dla młodzieży zrezygnowali z jego kontynuacji. Mimo wszystko polecam książkę Melindy Metz na podstawie, której powstał serial. W Polsce można kupić kilka przetłumaczonych dotąd części.

użytkownik usunięty
OLkA

Wyraziłam już swoje
zdanie na ten temat.Nieważne ile osób serial przyciągnął.Nie widzę powodu do duskusji.Niepotrzebnie do mnie napisałaś ale pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones